UniCal

Mimarlık Bölümü tarafından düzenlenen “Mimarlık Konuşmaları”nın 66. konuğu Doğal Yapı Malzemeleri Çalışma Grubu olacak. 12 Aralık 2019 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında Ataköy yerleşkesi B-1 MTS 2’de “Doğal Yapı Malzemeleri ile İlgili Güncel Çalışmalar” başlığı ile gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında bir dizi seminer, panel ve sergi açılışı yapılacak.

Ataköy Yerleşkesi

Mimarlık Fakültesi, “Mimarlar ve İç Mimarlar Sahnede” ödül törenini düzenleyecek. Yılbaşı kutlaması yapılması ve not ortalamalarına göre öğrencilere yüksek onur ve onur belgelerinin verileceği etkinlik, 16 Aralık Pazartesi günü 15.00-18.00 saatleri arasında Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi

Yapı Kulübü, Mühendislik Fakültesi ile Mimarlık Fakültesi’ne yeni başlayan öğrencilere sektör hakkında bilgi vermek ve baret dağıtmak amacıyla “Benim Baretim” başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Emine Fisun Ümer’in konuşmacı olacağı etkinlik, 18 Aralık Çarşamba günü 10.00-14.00 saatleri arasında 3. kat Erdal İnönü Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Ataköy Yerleşkesi